×

Wyszukaj artykuł

Wyszukaj opinie o innych firmach lub produktach

1001 Sukienek.pl opinie. Kody rabatowe i kupony promocyjne oraz aktualna oferta, przeceny i promocje.

Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

1001sukienek to miejsce w internecie idealne dla pań, którą pragną uzupełnić swoją szafę nowymi, ciekawymi ubraniami. Mamy tutaj do wyboru między innymi stroje kąpielowe, bieliznę, kombinezony oraz oczywiście wiele sukienek podzielonych na różnorakie kategorie. Dodatkowo możemy zapoznać się z kolekcjami skomponowanymi przez przez firmę. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, mamy nie tylko szeroki wachlarz produktów, ale również dużą gamę rozmiarów. Na stronie znajduje się kolekcja plus size.

Ogólna ocena: 1.33

3 opinie Dodaj opinię

Zamówiłam sukienkę minęło już dwa tygodnie a sukienki nie ma. Kontakt się urwał. Miała być za kilka dni... Dno. Oszustwo. Sukienki podobno polskiej produkcji a one z Chin na pewno. Ciekawe w jakiej jakości dojdzie jak w ogóle dojdzie do mnie.. porażka

Pokahontas dodał opinie o 1001 Sukienek.pl dnia: 16-12-2019

Omijajcie z daleka ten sklep, czekałem miesiąc czasu na 2 zamówione sukienki, po wielu email-ach otrzymałem towar. Niestety jedna z sukienek zupełnie inna. Materiałowo też bardzo żle. Przestrzegam też przed opineo tam zgłosiłem opinie, niestety nie jest publikowana (tylko pozytywne dają)

Tomasz dodał opinie o 1001 Sukienek.pl dnia: 15-12-2019

Zdecydowanie nie polecam zakupu czegokolwiek na tej stronie! Gdybym się nie upomniała o sukienkę za którą zapłaciłam z góry to bym nigdy jej nie otrzymała. Najgorsze jest to że dostałam inną sukienkę niż tą co zamawiałam a jak poczytałam opinie na ich temat to nie zwrócę tej sukienki bo na zwrot pieniędzy nigdy bym się nie doczekała! Poza tym jakość tej sukienki daje wiele do życzenia..

Kolet dodał opinie o 1001 Sukienek.pl dnia: 14-11-2019