× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wyszukaj opinie o innych firmach lub produktach

Exim Tours opinie. Sprawdź aktualną ofertę i promocje

Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

Rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku na rynku czeskim. Później szybko „rozprzestrzeniło się” po reszcie państw sąsiadujących – bezpośrednio, lub tych nieco dalej. Gwarantują oni swoim klientom bezpieczeństwo i wygodę, która jest jednymi z najważniejszych rzeczy podczas podróży. Można z nimi pojechać w najróżniejsze zakątki świata, niezależnie od tego, jaki jest to kontynent. Wystarczy tylko zapoznać się z ich bogatą ofertą. Po licznych przejęciach oferta znacznie się wzbogaciła. Masz opinię o Exim? Podziel się z innymi. 

Ogólna ocena: 4.08

3 opinie Dodaj opinię

mocne 4/5

krystyna077 dodał opinie o Exim Tours dnia: 17-05-2019

Wycieczki nie takie tanie, a w jej trakcie wielokrotnie potrzebowalam wydać dodatkowe pieniądze. Pojechalismy z mężem i dwójką dzieci do Turynu i spędziliśmy tam świetny czas, ale bardziej zawdzięczamy to magii miasta niż organizacji wycieczki.

Nati88 dodał opinie o Exim Tours dnia: 16-05-2019

Weekendowa wycieczka do Rzymu z mężem! Lubię to!

lubieto dodał opinie o Exim Tours dnia: 10-05-2019