×

Wyszukaj artykuł


Wyszukaj opinie o innych firmach lub produktach

IKEA opinie. Kody rabatowe i kupony promocyjne oraz aktualna oferta, przeceny i promocje.

Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

IKEA to wywodzące się ze Szwecji przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji i sprzedaży detalicznej mebli i akcesoriów domowych. Pierwszy  sklep z pełną ofertą pojawił się w Polsce w roku 1992. Obecnie na terenie naszego kraju znajduje się 10 sklepów i 16 fabryk, które zatrudniają niemal 4 tysiące osób. Najpopularniejszymi produktami IKEA w Polsce są meble. Robiłeś już zakupy w jednym ze sklepów? Podziel się swoim zdaniem i spostrzeżeniami.

Ogólna ocena: 4.21

6 opinii Dodaj opinię

to bardzo dobry wybór

marcin29 dodał opinie o IKEA dnia: 14-05-2019

wykonanie trochę pozostawia do życzenia ale ok, polecam stołówkę

klient dodał opinie o IKEA dnia: 13-05-2019

Polecam :)

Barbara97 dodał opinie o IKEA dnia: 12-05-2019

spotkala mnie niepryjemna sytuacja w jednym sklepie ikea - bardzo nieuprzejmy pan tam pracowal. inne aspekty ok

katerinka dodał opinie o IKEA dnia: 24-04-2019

Cóż mogę powiedzieć. Byłem ostatnio na zakupach i pilnie potrzebowałem kilku rzeczy m.in. ostrzałki do noży. Jak zobaczyłem cenę... Myślałem, że się przeżegnam lewą nogą. Trochę zbyt wygórowane ceny jak za kawałek plastiku i metalu. Kupiłem więc ostrzałkę gdzie indziej - za 5 zł. Działa i zapewne działać będzie. Niektóre meble mamy z Ikei i są ok, nie jakieś wybitne - po prostu ok.

Nudle-17 dodał opinie o IKEA dnia: 24-04-2019

Jeżdżę tam na zakupy często. Uwielbiam chodzić po tym sklepie bo mają ciekawe aranżacje i zawsze we wszystkim pomogą. U mnie w mieście - super! Nie wiem jak w innych. Nawet wysyłka bardzo szybka. A od jakiegoś czasu można też zamówić jedzenie z Ikei przez aplikację... No mega! Jako wielka fanka wszystkiego, co skandynawskie jestem ZA-KO-CHA-NA.

IKEA FAN dodał opinie o IKEA dnia: 24-04-2019