× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wyszukaj opinie o innych firmach lub produktach

Zooplus opinie. Sprawdź aktualną ofertę i promocje

Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

Zooplus to internetowy sklep zoologiczny. Nabyć w nim możemy niemal wszystko to, czego potrzebuje nasz pupil, W asortymencie sklepu znajdują się między innymi karmy, akcesoria i zabawki dla psów, kotów, papużek, rybek, królików i chomików. Każdy właściciel zwierzaka powinien wiedzieć jak o niego zadbać. Korzystałeś już w tym celu z oferty Zooplus? Czekamy na Twoją opinię i spostrzeżenia. Wyraź swoją ocenę na temat jakości produktów i obsługi. 

Ogólna ocena: 1

1 opinia Dodaj opinię

Firma zooplus to jakieś nieporozumienie. Złożyłam zamówienie 14.07. Do tej pory (22.07) przesyłka z jedzeniem dla zwierząt do mnie nie dotarła. Firma DPD przetrzymuje przesyłkę od 16.07, a od zooplus otrzymuje codziennie informacje, że przesyłka zostanie dręczona „następnego dnia” lub nawet w dniu dzisiejszym”, przy czym tak się nie dzieje. DPD uporczywie wpisuje do systemu „umówiono późniejszy termin doręczenia”, a następnie „odbiór własny”. Płacę za door-to-door serwis, a nie za odbiór przesyłek od DPD i ich noszenie. Mimo moich licznych telefonów i maili zooplus nic z tym nie zrobiło. Skandaliczny brak profesjonalizmu i lekceważenie Klienta.

zosia dodał opinie o Zooplus dnia: 22-08-2019