× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wyszukaj opinie o innych firmach lub produktach

Burger King opinie. Sprawdź aktualną ofertę i promocje

Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

Burger King jest barem szybkiej obsługi, który założony został w Stanach Zjednoczonych w roku 1954. Do Polski trafił w roku 1992- wówczas otworzono pierwszego polskiego Burger Kinga w Warszawie. Obecnie w naszym kraju funkcjonuje blisko 50 takich lokali. W menu baru znajdziemy przede wszystkim burgery, zimne napoje i frytki. Najbardziej kultową pozycją z asortymentu Burger Kinga jest Whooper. Miałeś okazję spróbować dań z menu Burger Kinga? Co o nich sądzisz?

Ogólna ocena: 2.88

2 opinie Dodaj opinię

Cena trochę szalona i za to wolę jeść w MCD

Patrycja dodał opinie o Burger King dnia: 25-04-2019

Podchodzę do kasy i zamawiam 2x lody Oreo. Dostaję jednego Oreo, drugiego Kit-Kat. Gdyby nie kolejka - załatwiłbym tę sprawę. W tym samym miejscu później zamawiałem 1x lód Oreo i 1x Shake Oreo. Dostałem dwa lody z czego jeden był Kit-kat. Kpina. Więcej ludzi, którzy nie potrafią słuchać i na pewno będzie lepiej.

Paweł dodał opinie o Burger King dnia: 25-04-2019